درباره ما

دایامدشرق

درباره ما

برند مشهور آرمانی در زمینه مد و سبک زندگی، چهل و پنج سال پیش توسط جورجیو آرمانی بنیان گذاشته شد و اکنون به رهبری خود او، مجموعه گسترده ای از برندهای پوشاک تا طراحی داخلی، کافه‌ها و هتل های آرمانی را در بر میگیرد.

فلسفه مد و سبک منحصر به فرد آرمانی، در کنار توانایی های کارآفرینی خود او، دلیل اصلی موفقیت این مجموعه دانسته می شود که با برندهایی چون امپوریو آرمانی، آرمانی اکسچنج، آرمانی کازا و کافه آرمانی، انتخاب سبک زندگی خاص آرمانی را برای سلیقه های متفاوت امکان پذیر می کند.

شرکت دایامد افتخار دارد که توانسته است شریک تجاری این برند معتبر و تنها نماینده رسمی گروه آرمانی در ایران باشد. سرمایه‌گذاری‌های گروه آرمانی به رهبری جورجیو آرمانی، همواره بر اساس معیارهای مشخص و استراتژی کسب و کار ثابت شده‌ای انجام می‌شود که این خود نشان‌دهنده ارزش و اهمیت این همکاری است.

از دستاوردهای این همکاری، تاسیس فروشگاه امپوریو آرمانی با مساحتی بیش از هزار متر مربع در تهران است که یکی از بزرگترین شعبه‌های این برند در جهان به شمار می‌آید. تمامی مراحل طراحی، ساخت، چیدمان و راه اندازی این فروشگاه با نظارت و اجرای دقیق کارشناسان آرمانی، انجام شده است.

شرکت دایامد با عرضه تمامی برندهای نامدار خانواده بزرگ آرمانی، در پی برآوردن نیازهای طرفداران این برند مشهور دنیای مد در ایران است و هم اکنون علاوه بر فروشگاه بزرگ امپوریو آرمانی، واقع در برج رویال گالریا رزیدنس، دو فروشگاه دیگر آرمانی اکسچنج در تهران، هر یک تلاش می‌کنند پاسخگوی سلیقه متفاوت هواداران این برندها در ایران باشند.